Meie teenused

Leiame sinu vajadusele parima lahenduse

Hoonete puhastamine vanast voodrist ja saepurust on oluline:
  • Tuleohutus: Saepuru on tuleohtlik materjal, mis võib põleva objekti lähedal süttida ja kiiresti levida. Kui pööningul on kogunenud saepuru, võib see suurendada tulekahju tekkimist. 
  • Kahjurite vältimine: Saepuru võib meelitada ligi kahjureid, nagu näiteks putukad ja närilised. Need kahjurid võivad pööningul pesitseda ja kahjustada puitkonstruktsioone või muud vara.

  • Õhukvaliteet: Vanad saepurukihid võivad aja jooksul koguda tolmu ja hallitust, mis võib halvendada õhukvaliteeti ning põhjustada allergiaid või hingamisprobleeme, eriti neile, kes on tundlikud tolmuosakeste suhtes.

  • Hooldus- ja remonttööd: Kui soovite pööningut kasutada lisaruumina või teha seal remonttöid, on vana saepuru eemaldamine hädavajalik. 

Telli puruimuri täisteenus

Meie hoolitseme, et töö saaks kiirelt ja mugavalt tehtud. Kui vajad majal vana saepuru või voodri eemaldust, siis puruimuri professionaalne täisteenus on just see õige valik! Puhastame vajalikud ruumid kiirelt ja põhjalikult. Protsess koosneb ettevalmistusest, seadistamisest, tööprotsessist ning puhastamisest.

Rendi meilt seadmed

Kui sul on vajalikud oskused olemas ning täisteenust ei soovi tellida, siis meie käest võid profitaseme töövahendid ka rentida. Rendime kogu tööks vajamineva tehnika ning pakume transporti ka juurde. Lisaks anname edukaks puhastustööks kaasa ka mõned abistavad nipid!

Võta meiega ühendust

Teeme Sinu kodu vaevata puhtaks, et saaksid kodus olemist täiel rinnal nautida.

© 2023 Kõik õigused reserveeritud.